Kaip pakeisti numatytąjį paieškos variklį „Chrome“ mobiliajame telefone ir darbalaukyje

Kaip pakeisti numatytąjį paieškos variklį „Chrome“ mobiliajame telefone ir darbalaukyje


„Chrome“ yra geriausia naršyklė daugumai žmonių dėl greito, funkcionalios vartotojo sąsajos ir vientisos integracijos su kitomis „Google“ paslaugomis. Tačiau kelios privatumo pažeidimo ataskaitos, įskaitant tas, kurios susijusios su inkognito režimu, šiek tiek apsunkino pasitikėjimą „Google“. Jei nerimaujate dėl savo saugumo, jums nereikia naudoti „Google“ kaip savo paieškos variklį „Chrome“.

Visose operacinėse sistemose – „Macos“, „Windows“, „Android“, „iOS“ ir „iPados“ – „Chrome“ leidžia vartotojams pakeisti numatytąją paieškos variklį į alternatyvas, tokias kaip „Bing“, „DuckDuckgo“, „Yahoo“ ar „Yandex“. Štai kaip:

1. Pakeiskite numatytąjį „Chrome“ paieškos variklį darbalaukyje

Keisti paieškos variklius tokiose operacinėse sistemose kaip „MacOS“, „Windows“ ir „Linux“ yra gana lengva. Pradėkite spustelėdami Trijų taškų meniu Norėdami pasiekti Nustatymai meniu.

Į Nustatymaieikite į Paieškos variklis skirtukas kairėje pusėje, tada spustelėkite Pakeisti Mygtukas šalia „Google“. Dabar pasirinkite paieškos variklį, kurį norite naudoti kaip numatytąjį.

Paveikslėlis, jei skirtuke „Search Engine“ pakeitimo mygtukas

1.1 Naudokite pasirinktinį paieškos variklį

Galite pridėti pasirinktinį paieškos variklį, skirtą greitam paieškai konkrečiose svetainėse, tokiose kaip „LinkedIn“ ar „Gmail“. Norėdami tai padaryti, eikite atgal į meniu „Nustatymai“ ir eikite į Paieškos variklis skirtukas. Iš ten spustelėkite Tvarkykite paieškos sistemas ir svetainės paiešką mygtukas, tada bakstelėkite Pridėti.

Mygtuko pridėjimo vaizdas

Pamatysite tris įvesties laukus:

  1. Vardas: Įveskite svetainės pavadinimą, kuriam nustatote paieškos variklį (pvz., „LinkedIn“).
  2. Nuoroda: Šis laukas žymi žodį, kurį įvesite paieškos juostoje, kad būtų galima inicijuoti variklį.
  3. URL: Čia turite įvesti naudojamą URL, kai ieškote kažko tokioje svetainėje kaip „LinkedIn“. Atidarykite svetainę, kurioje nustatysite paieškos variklį, ir ieškokite kažko paprasto (pvz., „ABC“). Nukopijuokite URL iš adreso juostos ir įklijuokite jį į URL laukelį, pakeisdami „ABC“ su %s. Pavyzdžiui, užklausa https://www.linkedin.com/search/results/all/?keywords=abc taptų https://www.linkedin.com/search/results/all/?keywords=%s.
    Vaizdas, kuriame galite pridėti pasirinktinį paieškos variklį „Chrome“

Spustelėkite Pridėti mygtukas, kad pridėtumėte paieškos variklį.


2. Pakeiskite numatytąjį „Chrome“ paieškos variklį mobiliajame telefone

Numatytojo paieškos variklio pakeitimo procesas yra panašus tiek „iOS“, tiek „Android“. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad negalite pridėti pasirinktinių paieškos variklių prie mobiliosios „Chrome“ versijos.

Pradėkite spustelėjus Trijų taškų meniu ir važiuoti į Nustatymai skirtukas. Dabar eikite į Paieškos variklis Skyrius ir iš sąrašo pasirinkite norimą.


Kuris yra geriausias paieškos variklis?

„Google“ paieškos variklis

Vietoj „Google“ išsiskiria dar trys paieškos sistemos. Pirmasis yra Bingas. „Microsoft“ pagaminta „Chromium“ pagrindu sukurtas paieškos variklis siūlo naują vartotojo sąsają, AI kopilotą ir geresnę integraciją su kitais „Microsoft“ produktais. Tai taip pat suteikia atlygį ar paiešką, kurią galima išpirkti už dovanų korteles, „Xbox“ kreditus ir dar daugiau.

Jei jums labiau rūpi privatumas, tada nėra nieko geresnio už „DuckDuckgo“. Tai nestebi jūsų paieškos ir saugo asmens duomenis, pašalina suasmenintus skelbimus ir stebėjimo įrenginius. Kita vertus, jei nekenčiate skelbimų, tada „Brave“ yra puiki alternatyva. Jame yra įmontuotas skelbimų blokatorius, leidžiantis vartotojams žiūrėti „YouTube“ vaizdo įrašus be skelbimų. Be to, „Brave“ nepasikliauja „Google“ ar „Bing“ paieškos rodyklė.


Dažnai užduodami klausimai (DUK)

Ar galiu naudoti visiškai pasirinktinį paieškos variklį?

Kol paieškos variklis palaiko užklausų eilutes, galite ją pridėti rankiniu būdu naudodami aukščiau pateiktą metodą.

Ar galiu pakeisti paieškos variklį atgal į „Google“?

Taip, tiesiog atlikite tuos pačius veiksmus, kaip ir aukščiau, ir nustatykite paieškos variklį į „Google“.

Ar paieškos variklio pakeitimas paveiks mano žymes ar istoriją?

Ne, jūsų žymės ir istorija išlieka tos pačios. Keičiasi tik numatytoji paieška adreso juostoje.



Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita - Nuotekų valymo įrenginiai - Teniso treniruotės - Pranešimai spaudai -