„Girona“ priekiniai bėgikai pasirašyti buvusį „Barcelona“ vidurio puolėją

„Girona“ siekia sustiprinti būrį Europos postūmiui
„Girona“ yra pasiryžusi sustiprinti savo būrį artėjančiam sezonui, nes jie nustatė savo žvilgsnį grįždami į Europos futbolą. Nepaisant neseniai vykusio Čempionų lygos pasitraukimo, komanda yra motyvuota lipti į „La Liga“ stalą iš dabartinės 8 -osios pozicijos.
Sutelkite dėmesį į „La Liga“ dėl „Girona“
Po iššūkių šį sezoną subalansuojant vidaus ir Europos varžybas, „Girona“ dabar yra visiškai orientuota į jų „La Liga“ kampaniją. Vyriausiasis treneris Michelis Sanchezas ir sporto direktorius Quique Carcel nori įtraukti dar vieną žaidėją į komandą, o vidurio puolėjas yra svarbiausias jų prioritetas.
Girona persekioja „Juventus“ vidurio puolėją Arthurą Melo
„Girona“ stengėsi pakeisti Aleixą Garcia, kuris praėjusią vasarą išvyko į „Bayer Leverkusen“. „Aquipa“ pranešimai rodo, kad klubas stebi „Juventus“ vidurio puolėją Arthurą Melo, kad užpildytų šią tuštumą. Arthuras, kuris nėra „Thiago Motta“ planų „Juventus“ dalis, šį sezoną dar turi dalyvauti komandai, ir pasitraukė.

Konkurencija dėl Arthur Melo parašo
Nors „Girona“ vadovauja varžyboms pasirašyti Arthurą Melo, jie susiduria su Santosu, kuris taip pat domisi vidurio puolėju, varžybas. „Real Betis“ taip pat parodė susidomėjimą brazilu, tačiau kol kas jie pasitraukė iš lenktynių. Ankstesnė Artūro patirtis Ispanijos futbole per savo laiką Barselonoje gali padaryti jam patrauklią vietą jam.
Galimas Grįžimas į Arthuro Melo Kataloniją
Jei Arthuras Melo persikeltų į „Girona“, tai gali būti naudingas tiek žaidėjui, tiek klubui. „Girona“ ambicijose grįžti į Europos varžybas, pridedant Arthuro kalibro žaidėją, jie galėtų žymiai sustiprinti jų būrį dėl būsimų iššūkių.