„Stack AI“ nori palengvinti dirbtinio intelekto darbo eigos kūrimą

GettyImages-2067248129.jpg


Stack AI įkūrėjai Antoni Rosinol ir Bernardo Aceituno buvo MIT doktorantai, baigę savo laipsnius 2022 m., kai dideli kalbų modeliai tapo vis populiaresni. „ChatGPT“ pasauliui bus išleistas metų pabaigoje, tačiau dar prieš tai jie pastebėjo problemą įmonėse, kuriose duomenys derinami su modeliais, neturintys daug patirties ir žinių – ir norėjo tai pakeisti.

Baigę studijas, jie persikėlė į San Franciską ir prisijungė prie Winter 23 kohortos Y Combinator, kur pradėjo Stack ir patobulino savo idėją. Šiandien bendrovė sukūrė mažo kodo darbo eigos automatizavimo įrankį, skirtą padėti įmonėms kurti dirbtiniu intelektu pagrįstas darbo eigas, įskaitant, pavyzdžiui, pokalbių robotus ir AI asistentus. Bendrovė iki šiol surinko 3 mln.

„Mūsų platforma leidžia žmonėms kurti darbo eigas, kurioms norint dirbti kartu reikia sujungti skirtingus įrankius. Mes sutelkiame dėmesį į duomenų šaltinių ir LLM sujungimą, nes tai leidžia sukurti galingą darbo eigos automatizavimą. Taip pat siūlome daug kitų įrankių ir funkcijų, skirtų sudėtingiems verslo procesams automatizuoti“, – „TechCrunch“ sakė A. Aceituno. Jie veikia tik šešis mėnesius, bet jau praneša apie daugiau nei 200 klientų, naudojančių produktą.

Iš esmės tai apima komponentų vilkimą į darbo eigos drobę. Paprastai tai apima duomenų šaltinį, pvz., „Google“ diską ir LLM, kartu su kitais darbo eigos komponentais, tokiais kaip paleidimo komponentas arba veiksmo komponentas, skirtas darbo eigai sukurti, todėl klientas gali kurti generatyvias AI programas be daug kodavimo. Pats kodavimas nėra pagrįstas dirbtiniu intelektu, tačiau darbo eigos užduotys dažnai yra tokios ir gali prireikti rankinio kodavimo, kad darbo eiga veiktų sklandžiai.

Kai kurie pirmieji jų klientai dirba sveikatos priežiūros pramonėje, o Aceituno pripažįsta, kad jie turi būti atsargūs su gydytojais ir pacientais susijusiomis programomis, ypač kai vidiniai duomenų šaltiniai ne visada patikimi arba juose gali būti prieštaringos ar pasenusios informacijos.

Tokiais atvejais, pasak jo, svarbu pasikliauti žmonių ekspertu, gydytoju, kad būtų galima įvertinti atsakymo kokybę. Kaip kitas apsaugos lygis, į kiekvieną atsakymą įtraukiamos šaltinio citatos, todėl sveikatos priežiūros specialistas gali patikrinti šaltinį prieš priimdamas atsakymą.

„Todėl tiesa, kad jūs galite įdėti šiukšles, tada citatos taip pat bus šiukšlės, todėl reikalaujama, kad šie padėjėjai visiškai neperimtų proceso“, – sakė jis.

Atvykusi tiesiai iš MIT ir įkūrusi startuolį, Rosinol sako, kad apsilankymas YC tikrai padėjo jiems suprasti verslo pusę ir kaip patobulinti savo paleidimo idėją dirbant su klientais.

„Pradėjome nuo pradinės šios API versijos, kuri buvo daug labiau skirta kūrėjams. Pradėjome nuo keleto klientų su idėja, kad norime naudoti AI automatizuoti RFP atsakymus arba automatizuoti pardavimą. Ir dirbant su klientais tapo akivaizdu, kad tikras iššūkis buvo ne modelio mokymas, o efektyvus duomenų šaltinių užklausų pateikimas ir prijungimas prie šių kalbų modelių.

Šiuo metu įmonėje dirba šeši darbuotojai, tačiau ji samdo inžinierius ir pardavimų bei rinkodaros profesionalus.

3 milijonų dolerių investicija buvo baigta maždaug prieš metus. Investuotojai yra „Gradient Ventures“, „Beat Ventures“ ir „True Capital“, taip pat „LambdaLabs“, „Y Combinator“, „Soma Capital“ ir „Epakon Capital“.



Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita - Nuotekų valymo įrenginiai - Teniso treniruotės - Pranešimai spaudai -