Kaip naudoti „RetroArch“ emuliatorių ir įdiegti žaidimų ROM „iPhone“?


Jei negyvenote po akmeniu, tikriausiai girdėjote, kaip pastaruoju metu „Apple“ nusprendė leisti juos naudoti savo platformoje apie emuliatorius. Paleidus Delta, Gamma ir PPSSPP emuliatorius, kitas „iOS App Store“ bus „RetroArch“. Tačiau jums gali kilti klausimas, kuo RetroArch skiriasi nuo visų kitų emuliatorių. Trumpas atsakymas yra konsolės palaikymas, o mes paaiškinsime, kas yra RetroArch emuliatorius ir kaip galite žaisti žaidimus savo iPhone.

Kas yra RetroArch? Kuo jis ypatingas?

Iš pirmo žvilgsnio „RetroArch“ gali atrodyti kaip įprastas emuliatorius, tačiau iš tikrųjų tai yra prieiga, skirta vartotojams importuoti skirtingus emuliatorius, skirtus daugiau nei 66 konsolėms. Nors daugelis iš mūsų užaugo turėdami panašias konsoles, žmonės kitose šalyse, pavyzdžiui, Japonijoje, turėję skirtingų pultų kultūrą, dabar gali išgyventi savo vaikystės prisiminimus ir žaisti mėgstamus žaidimus.

Deja, ne viskas yra saulė ir vaivorykštės. Pirma, skirtingai nei „Delta“ ir PPSSPP, „RetroArch“ vartotojo sąsaja nėra visiškai patogi, joje yra painūs meniu. Be to, failų perkėlimas taip pat yra galvos skausmas, nes programa veikia smėlio dėžėje, o tai reiškia, kad vartotojai negali perkelti failų tiesiai iš „iCloud“. Todėl jie turi rankiniu būdu įdėti žaidimo failus į RetroArch aplanką, kurį programa sukuria atsisiųsdama.

Be to, paleidžiant programą taip pat trūksta kelių emuliacijos branduolių, o įdiegę programą vartotojai turi paleisti internetinį naujinimo priemonę, kad gautų trūkstamus failus. Galiausiai, panašiai kaip PPSSPP, programoje taip pat nėra „Just-in-Time“ perkompiliatorių.

RetroArch palaikomos emuliacijos platformos:

Kai kurios iš populiariausių žaidimų sistemų yra šios:

  1. „Arcade“ („FinalBurn Neo“)
  2. „Atari“ – 2600 („Stella“, 2014 m.)
  3. „Nintendo“ – NES / „Famicom“ („Mesen“)
  4. „Nintendo“ – SNES / SFC („Snes9x“)
  5. Nintendo – Game Boy / Color (Gambatte)
  6. „Nintendo“ – „Game Boy Advance“ (mGBA)
  7. „Sony“ – „PlayStation“ („Beetle PSX HW“)
  8. „Sony“ – „PlayStation Portable“ (PPSSPP)
  9. „Sega“ – MS/GG/MD/CD/32X („PicoDrive“)
  10. Commodore – Amiga (PUAE)

Kaip gauti žaidimų ROM už RetroArch?

Panašiai kaip ir kiti emuliatoriai, žaidimų ROM galima įsigyti dviem būdais. Pirma, jei turite senų žaidimų kasečių, galite naudoti kasečių skaitymo įrenginį, kad ištrauktumėte ROM failus į savo kompiuterį. Jei ne, galite tiesiog apsilankyti ROM svetainėje ir atsisiųsti failus. Padaryti tai:

  1. Eikite į emulatorgames.net svetainę.
  2. Viršutiniame kairiajame kampe spustelėkite skyrių „ROM“.
  3. Pasirinkite savo konsolę.
  4. Atsisiųskite norimą žaidimą.

Prieš tęsiant svarbu atkreipti dėmesį, kad tam tikri žaidimų failai gali būti suglaudinti dėl jų dydžio. Todėl turėsite išskleisti failus, kad emuliatorius juos atpažintų. Padaryti tai:

  1. Atsisiųskite „WinZip“ programą iš „App Store“.
  2. Atidarykite programą ir eikite į atsisiuntimų skyrių.
  3. Pasirinkite failą ir išskleiskite jį.

Importuokite žaidimus į RetroArch emuliatorių

Dabar, kai neturime paaiškinimo, kitas žingsnis yra importuoti ROM į emuliatorių. Nors gali atrodyti, kad vartotojo sąsają sunku naršyti, parodysime lengviausią būdą žaisti mėgstamus žaidimus. Atlikite šiuos veiksmus:

  1. Atidarykite RetroArch programą.
  2. Pagrindiniame meniu spustelėkite „Įkelti turinį“.
    „Retroarch iPhone“ emuliatoriaus programos-1 ekrano kopija
  3. Spustelėkite aplanką „Atsisiuntimai“. Arba, jei ROM įdiegėte kur nors kitur, spustelėkite mygtuką „Atidaryti“ ir eikite į failą.
    „Retroarch iPhone“ emuliatoriaus programos-2 ekrano kopija
  4. Pasirinkite žaidimo failą.
    „Retroarch iPhone“ emuliatoriaus programos-3 ekrano kopija
  5. Spustelėkite „Įkelti archyvą“.
    „Retroarch iPhone“ emuliatoriaus programos-4 ekrano kopija

Tinkinimo parinktys RetroArch emuliatoriuje

Atsižvelgiant į tai, kad programa yra kelių konsolių centras, joje yra daugybė tinkinimo funkcijų, skirtų pagerinti jūsų patirtį. Jie apima:

1. Greitas sukimas pirmyn

Sėdėti pokalbių scenose žaidimuose yra turbūt pats nuobodžiausias dalykas. Laimei, visas šias scenas galite praleisti naudodami greito pirmyn funkciją. Padaryti tai:

  • Atidarykite norimą žaidimą.
  • Valdikliuose spustelėkite apatiniame dešiniajame kampe esantį greito sukimo pirmyn mygtuką.
    Mygtuko Greitas pirmyn ekrano kopija

2. Keisti išvaizdą

Nors „RetroArch“ emuliatoriuje yra keletas geriausių valdiklių, vartotojai, norintys pakeisti jo išvaizdą, gali pakeisti kelis nustatymus, įskaitant mastelio veiksnį, neskaidrumą, fono vaizdą ir spalvų temą. Norėdami juos pakeisti:

  • Atidarykite „RetroArch“ emuliatoriaus programą savo „iPhone“.
  • Spustelėkite nustatymų piktogramą apačioje.
  • Spustelėkite „Vartotojo sąsaja“.
  • Eikite į „Išvaizda“ ir pakeiskite norimus nustatymus.

3. Pakeiskite vaizdo išvestį

Turint omenyje įvairų konsolės palaikymą, gali pasitaikyti atvejų, kai emuliatorius susiduria su problemomis ir negali paleisti norimo žaidimo įprastu atnaujinimo dažniu. Tokiu atveju galite lengvai pakeisti vaizdo išvesties nustatymus. Padaryti tai:

  • Atidarykite „RetroArch“ programą ir eikite į skyrių „Nustatymai“.
  • Spustelėkite parinktį „Vaizdo įrašas“.
  • Pakeiskite norimus nustatymus.



Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės - Pranešimai spaudai