Orijaus Hasanovo ir Igno Leli įspūdžiai iš olimpinių žaidynių: „Galimybė pamatyti tokį Paryžių pasitaiko tik kartą gyvenime“

Orijaus Hasanovo ir Igno Leli įspūdžiai iš olimpinių žaidynių: „Galimybė


Rugpjūčio 4-6 dienomis Lietuvoje žinomi žmonės, Samsung ambasadoriai – kelionių žurnalistas Orijus Hasanovas ir vaizdo tinklaraštininkas, visuomenės veikėjas Ignas Lelis vyko stebėti didžiausio ir svarbiausio sporto renginio pasaulyje – olimpinių žaidynių.

Orihos ir Igno akimirkos olimpinėse žaidynėse

Kelionės metu jie apžiūrėjo unikaliomis sąlygomis veikiantį Paryžių, stebėjo olimpines 3×3 krepšinio varžybas. Vyrų teigimu, šie žaidimai jų atmintyje išliks ilgam, nes buvo tarsi svajonės išsipildymas.

Mane nustebino aukštas saugumo ir švaros lygis.

Kelionių žurnalistas O. Hasanovas Prancūzijos sostinėje lankėsi jau šeštą kartą, tačiau šis kartas buvo nepalyginamas su jokia kita kelione.

Kiekvieno žurnalisto svajonė – dalyvauti olimpinėse žaidynėse, ir aš nepaprastai džiaugiuosi, kad tai išsipildė. Ypač įdomu buvo pamatyti kitokį Paryžių – jame paprastai pilna žmonių, sunku eiti gatvėmis, tenka stovėti eilėse. Tačiau dabar buvo išskirtinai švaru, gatvės tylios ir tuščios. Pasirodyti Paryžiuje tokiomis neįprastomis sąlygomis yra galimybė kartą gyvenime. Per olimpines žaidynes sukurta tvarka ir švara, mano nuomone, yra geriausia, kas nutiko Paryžiui“, – sako žurnalistas.

Pasak Orihaso, labiausiai jį nustebino visame mieste viešpatavęs aukštas saugumo lygis.

Orihos ir Igno akimirkos olimpinėse žaidynėse

Buvau ne viename viešame renginyje, bet tokio saugumo dar nemačiau. Nėra miesto dalies, kurioje nesimatytų pareigūnai ir apsaugos darbuotojai. Jei sukelsite net menkiausią įtarimą, jie turi teisę jus sustabdyti, apieškoti jūsų krepšį ir jus apklausti. Teko pačiam tai patirti“, – sako O. Hasanovas.

Jautė lietuvišką dvasią ir atmosferą

Vaikščiodamas sostinės gatvėmis P. Hasanovas nepraleido progos susitikti su vietos gyventojais ir net pabendrauti.

Šiais laikais Paryžiuje būtų sunku rasti tikrų paryžiečių. Dauguma jų nusprendė atostogauti į Pietų Prancūziją ar kitas Europos šalis, kad išvengtų kamščių. Miesto centre gyvenantys vietos gyventojai užsidirbę pinigų apleido namus ar net išsinuomojo butus“, – pasakoja kelionių žurnalistė.

Prieš keliaudamas į 3×3 krepšinio varžybas savaitės pradžioje, Orius skyrė laiko apžiūrėti populiariausias turistų neapleistas Paryžiaus vietas bei specialiai olimpinėms žaidynėms sukurtas traukos zonas. Žaidimai.

Orihos ir Igno akimirkos olimpinėse žaidynėse

Visame Paryžiuje Samsung, ilgametis olimpinių žaidynių rėmėjas, turi daugybę lankytojams skirtų svetainių. Viename iš jų turėjau unikalią galimybę pamatyti visus nuo 1998 metų specialiai olimpinėms žaidynėms sukurtus Samsung telefonus, kurie dalijami sportininkams. O po apsilankymo olimpinių žaidynių suvenyrų krautuvėlėje apėmė apsipirkimo manija – įsigijau įvairių smulkmenų, kuriomis grįžęs į Lietuvą galėčiau nustebinti šeimą“, – pasakoja keliautoja.

O. Hasanovas sako, kad bene įsimintiniausias įspūdis iš kelionės į Paryžiaus olimpines žaidynes buvo stebėti 3×3 krepšinio varžybas, kuriose šį kartą dalyvavo Lietuvos rinktinė.

Nesitikėjau, kad šios varžybos taps tokia populiaria sporto šaka. Visi bilietai buvo išparduoti, žmonių skaičius įspūdingas. Taip pat susirinko minios žmonių be bilietų, kurie varžybas stebėjo už arenos ribų, telefonais jungdami tiesioginę transliaciją. Buvo neįtikėtina patirtis stebėti ir pajusti Prancūzijos širdyje susirinkusių lietuvių dvasią ir palaikymo atmosferą“, – sako jis.

Didžiausias įvykis gyvenime

Kartu su O. Hasanovu Paryžiuje viešėjusiam vaizdo turinio kūrėjui I.Leliui tai taip pat nebuvo pirmoji kelionė į Paryžių. Prieš tai jis su mylimąja Lina čia gyveno keturis mėnesius.

Kai prieš pusantrų metų gyvenau Prancūzijos sostinėje Paryžiuje, man jis pasirodė labai turistinis. Kiekvienas miesto kampelis knibždėte knibždėte knibžda norinčių nusifotografuoti prie Eifelio bokšto, surengti pikniką Marso laukuose ar tiesiog nusipirkti suvenyrų iš vietinių turistų. Šį kartą viskas buvo visiškai kitaip – ​​palyginti tuščia, švaru, saugu“, – pasakoja I. Lelis.

Jis priduria, kad dalyvavimas olimpiadoje buvo vienas didžiausių įvykių jo gyvenime, apie kurį planuoja papasakoti būsimiems vaikams ir anūkams.

Orihos ir Igno akimirkos olimpinėse žaidynėse

Įspūdį daro ne tiek pats Paryžius, kiek olimpinių žaidynių atmosfera. Man ši kelionė buvo unikali galimybė pamatyti juos iš arti ir pažinti užkulisius. Buvo labai malonu visa tai stebėti iš arti, buvo geros emocijos, visi buvo geros nuotaikos, atsipalaidavę ir mėgavosi švente“, – sako nuomonės autorė.

Apžiūrėkite Paryžių pėsčiomis

Filmuodamas turinį profesionalia kamera ir telefonu, vaizdo tinklaraštininkas Ignas Lelis ant riešo visada nešioja „Samsung Galaxy Watch Ultra“, leidžiantį sekti svarbiausias žinutes.

Man, kaip turinio kūrėjui, labai svarbu, kad mano įrenginių baterija veiktų ilgai. Todėl ir pasirinkau šį laikrodį, nes jis ne tik turi ilgą tarnavimo laiką, bet ir pasitvirtino kaip aksesuaras, kurį lengva derinti ne tik sportuojant, bet ir prie laisvalaikio bei proginės aprangos“, – pažymi I. Lelis.

Orihos ir Igno akimirkos olimpinėse žaidynėse

Per Paryžiaus olimpines žaidynes eismas buvo ribotas, todėl jis ir jį lydinti kompanija į reikiamas vietas mieliau vaikščiojo pėsčiomis.

Paryžiaus gatvelės buvo gražiai sutvarkytos, buvo daug pastangų, kad miestas būtų parodytas tik iš geriausios pusės. Visa tai dažnai pastebėdavome eidami, nes daugelis pagrindinių praėjimų buvo uždaryti dėl padidinto saugumo. Su kolegomis, kurie keliavome su manimi, per dieną nueidavome apie 30 tūkst. žingsniai. Buvo labai smagu stebėti ir palyginti dienos progresą išmaniajame laikrodyje“, – sako jis.



Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita - Nuotekų valymo įrenginiai - Teniso treniruotės - Pranešimai spaudai -